Dyrektorzy szkół

PODSTAWOWYCH/PONADPODSTAWOWYCH

Zaproszenia dla DORADCÓW ZWODOWYCH

szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Brzegu serdecznie zaprasza szkolnych DORADCÓW ZAWODOWYCH na spotkanie, którego celem będzie nawiązanie współpracy doradców zawodowych szkół podstawowych z doradcami zawodowymi szkół ponadpodstawowych.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 9 grudnia 2021r. w siedzibie poradni (Brzeg, ul. Poprzeczna 3) w godzinach 12.00-14.00.

Tematyka spotkania:

1. Prezentacja zasobów związanych z realizacją doradztwa zawodowego w poszczególnych szkołach, wymiana doświadczeń.
  2. Przemodelowany program „Brzeski system doradztwa zawodowego”.
  3. Proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2022/2023 – prezentacja oferty edukacyjnej dla uczniów klas VIII w gronie specjalistów.
  4. Oferta poradni w zakresie doradztwa zawodowego (indywidualnego i grupowego).

Serdecznie zapraszam!

Doradca zawodowy Renata Straub-Pieczykolan